novinky_img

Keyboard remix

v berlineVyprodukoval jsem tenhle song, koupil kameru a řekl si, že pro něj udělám malé video. Tak tady přidávám klip, abych vyplnil další mezeru... kde myslím už nezpívám ve falešné tónině, ale jenom hraju....... haha. Zkontrolujte to.

 

Datum: 18.10.2009

Na Slovensko v novém TT!

v novém TTDalší fajnová akce, tentokrát na Slovensku, omylem jsme se nepřidali ke spanilé jízdě...? a udělali to úplně jinak, s termály a ubytkem v Kyjově… měli na to celou sobotu a nový 40 st horký kabriolet...

 

Datum: 15.8. 2009

Jedeme na Moravu!

ve vlaku z Berlína(Prahy) na MorvauTady na Moravě jsme proto aby jsme zase viděli, jak to tu na Moravě chodí a jaké jsou ženské. Netočil jsem to proto abych byl za to kritizován ale abych se o to s Váma mohl podělit. Snad se zasmějete, bylo supr, Radim je tam fakt v pohodě, klobouk dolů.

 

Datum: 12.7. 2009

Offroad stříbrné jezero!

ve Vitaře

O víkendu to mám tak, že snažím jet tam kde mě to táhne. Ledasco zklamalo ale ne Radoss a speciálně upravená Vitara tj. vždy zábava, která odpovídá našim představám!!! Aneb podařený offroad na Vinnou hůrku a pak na stříbrné jezero do Opavy!!

 

Datum: 05.07.2009

Konečně do práce!

MAN TurboPo studiích mě odnesla řeka jménem Život zase o kus dál! Podmínky ze startu dobré! Skloubit to dohromady, přes týden vydělávat a o víkendu zábava doma, to je ideál že... Už se na to těším!!! Nesmí chybět hlavně nadšení a elán...hurá vždyť byť i dočasně,do Berlína!!

 

Datum: 12.01.2009